Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstava Plasy

4. 7. 2010

3.7. jsme se poprvé vydali na výstavu jako vystavující.Přihlásila jsem klisnu Morgenster,která má už zkušenosti z výstav z Holandska.Do Plas jsme přijeli z dostatečným předstihem tak měla Morgenka dost času se rozkoukat A povozit holčičku,která viděla živého koníčka prý poprvé.Po chvilce si přivedla kamarádku.Ve stínu stromů jsme pak sledovali početně nejsilnější výstavní kategorie LEAD REIN a MLADÉHO VYSTAVOVATELE,kde se přišel svézt ještě chlapeček a pak už se výstavní ring otevřel pro naší kategorii,tedy pro KLISNY A VALACHY 3 LETÉ A STARŠÍ.S původně nahlášených 9 klisen se sešlo "jen" 6,ale i tak to byla početně nejsilnější kategorie.Morgenster byla poslušná a ochotná ,jen ji trochu vadil hluk z  reproduktoru,okolo kterého jsme museli procházet.Snažila jsem se předvést ji co nejlépe,ale jak to tak bývá,čím víc se člověk snaží tím spíš to pokazí a to se stalo mně.Špatně jsem ji postavila před paní posuzovatelku Sandru Seward a možná jsem ji i příliš držela v klusu,alespoň soudě z fotek,které pořídil můj druh Míra,ale i tak si myslím,že víc jak 4 místo,které jsme nakonec obsadili za Sierou,Kinkell Evali a Wiske by jsme nezískali.Pro mě je i toto úspěch, už jen s toho důvodu,že jsem se odvážila s klisnou na výstavu jet a ukázat ji a protože jsem v takové umístění ani nedoufala, byla jsem spokojená a šťastná i bez mašle a poháru.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Plasy

(Ivana, 18. 7. 2010 9:00)

Já jsem s umístěním Morgenky spokojená,ani jsem to nečekala.Pro mne to byla premiera.

Plasy

(Gabriela, 16. 7. 2010 16:16)

Nic si z umístění nedělejte , kobylka je nádherná škoda že není o chlup menší pak by v minískách jistě uspěla. Takhle to má ve standardech těžší. V Brně jsem také pokazila předvedení v klusu, chtělo to rychlejší tempo ale bylo tam i málo místa. Holt člověk se učí zkušenostmi , na příští výstavě to už bude jistě mnohem lepší. Přeji i do budoucna mnoho zdaru. Gabriela

Morgenka

(Ivana, 7. 7. 2010 13:25)

Děkuji za chválu Morgenky a mám opravdu radost ze 4 místa. Jsem si vědoma,že chybné bylo moje předvedení.Poučila jsem se a snad budu v Chomutově uvolněnější a dám kobylce prostor ukázat co v ní je.

Morgenka

(Renata M, 6. 7. 2010 22:53)

Hezký večer,
k úspěchu klisničce gratuluji a vím sama, jak je důležité, aby se koník předvedl ve výstavním kruhu správně. Když jsme přijížděli do areálu ráno, tak mě upoutal koník, který nádherně stál v plném výstavním postoji a já marně přemýšlela, co že je to za nádherného shetlandíka,kterého neznám.
Ano byla Morgenka, takže vím, co v ní je a jak se umí ukázat. Je opravdu velmi krásná a já ji přeji v dalších výstavách hodně štěstí. Ahoj Renata