Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den

18. 2. 2010
Né,že by mě už sáňkování omrzelo,stále vozíme zeleninu a seno do výběhu na saních a při té příležitosti se projedeme i po  poli,ale fotky jsou to pořád na jedno brdo.Buď táhne saně Amazing nebo Morgenka,zřídka Fineta a jak jsem tak prolézala archiv fotek,zjistila jsem,že jsem se s vámi nepodělila o fotky z Dětského dne.Tak to napravuji.
Dětský den pořádal Obecní úřad Pnětluky, kam spadá naše vesnička Konětopy a pořádal ho v prostorách letního tábořiště Letovisko.Jednalo se o 2 denní akci,kde děti přespaly v tamních chatkách.My jsme s poníky však nenocovaly,byli jsme pozvaní až na druhý den,tedy neděli. A jen tak mimochodem,se nám do rána ohřebila Morgenster a dala ryzáčka Tima.
Po probděné noci jsme vyrazili s Finetou a Benjamínem a Hvězdou,která byla jako jezdecký koník.Je to už „babička“ tak jsem raději celou cestu cca 3km šlapala vedle ní pěšky a popoháněla před námi se loudajícího Benjamína.
Na Letovisku jsem si zabrala plácek ve stínu,což bylo fajn pro koně,ale už méně pro fotografy,ale pohodlí poníků je přednější.Seběhlo se pár těch nejmenších,za to jen slezli už se řadili na konec fronty.Než na ně přišla opět řada mazlili se s Benjamínem a ten si to užíval,protože mazlení on miloval.
Po obědě nastalo vyhlašování výsledků různých soutěží,které děti absolvovaly během víkendu a křest Benjamína.Toho se zhostil nakonec sám vedoucí celé akce a jako překvapení,tedy pro mě,Benjamínovi to bylo šuma fuk,mu přichystali křestní list podepsaný všemi zúčastněnými.Na konec zkropil šampusem Benjamína,Finetu i mě,ještě že v tu dobu ještě tolik nelétají vosy.
Na cestu domů jsme se vydali společně s Konětopskou bandou dětí,i když jsme jim trochu utíkali,protože koníci se těšili domů.Tentokráte Hvězda na prázdno nešla,protože se vezl náš synátor a SÁM!On na ježdění není,ale než aby šel pěšky tak raději nasedl a sám si vedl Hvězdu. Koníci i my jsme byli rádi,když jsme spatřili průzorem mostu naší vesničku.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář